ZÁPAS
04.07.22 | 1. kolo kval. | Leopold Zima | Karlo Cubelic | 4-6, 7-5, 10-7 | M25 Marburg | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
13.01.98, 26 rokov
17 445 $
13.01.98, 26 rokov
17 445 $
Leopold Zima vs. Karlo Cubelic - Vzájomné zápasy
22.01.24 | kvalifik. | Leopold Zima | Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M25 Nussloch | koberec |
04.07.22 | 1. kolo kval. | Leopold Zima | Karlo Cubelic | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | M25 Marburg | antuka |
Leopold Zima form & Karlo Cubelic form
Leopold Zima - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Karlo Cubelic - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu |