ZÁPAS
06.06.21 | 1. kolo kval. | Leonid Sheyngezikht | Paul Valsecchi | 7-612, 6-4 | M15 Skopje | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.08.97, 26 rokov
16 033 $
20.08.97, 26 rokov
16 033 $
Leonid Sheyngezikht vs. Paul Valsecchi - Vzájomné zápasy
06.06.21 | 1. kolo kval. | Leonid Sheyngezikht | Paul Valsecchi | 7-612, 6-4 | detail zápasu | M15 Skopje | antuka |
Leonid Sheyngezikht form & Paul Valsecchi form
Leonid Sheyngezikht - posledné zápasy
San Miguel - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu |
Paul Valsecchi - posledné zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu |