ZÁPAS
27.02.23 | kvalifik. | Leonardo Rossi | Jakub Katuch | 6-4, 6-1 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Leonardo Rossi | Jakub Katuch | |
1. podanie % | 34/47 (72%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/34 (71%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/13 (62%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/46 (54%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkom | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Leonardo Rossi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Jakub Katuch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leonardo Rossi | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Jakub Katuch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leonardo Rossi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Jakub Katuch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leonardo Rossi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Jakub Katuch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Leonardo Rossi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Jakub Katuch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Leonardo Rossi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jakub Katuch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Leonardo Rossi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jakub Katuch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Leonardo Rossi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jakub Katuch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Leonardo Rossi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
03.11.02, 21 rokov
03.11.02, 21 rokov
Leonardo Rossi vs. Jakub Katuch - Vzájomné zápasy
27.02.23 | kvalifik. | Leonardo Rossi | Jakub Katuch | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Leonardo Rossi form & Jakub Katuch form
Leonardo Rossi - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Giles Hussey | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-4, 3-1, Federico Bondioli - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Theo Papamalamis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Clement Lemire | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Mae Malige | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 7-61, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Luc Fomba | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.23 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Stefan Frljanic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Omni Kumar | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tuncay Duran | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Adam Bojkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Kris Van Wyk | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. David Quayle | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Remy Bertola | 6-0, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
05.08.23 štvrťfinále | vs. Lewie Lane | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.23 semifinále | vs. Maxence Rivet | 6-71, 3-6 | detail zápasu |
Jakub Katuch - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Xavier Lawrence | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. George Lazarov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Dominic Ducariu | 6-73, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 6-1, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Carl Holder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Rares Petru Popa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 3-6, 0-3, - Jakub Katuch - skreč | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nino Valentino Agape | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Lambert Ruland | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Alessio Tramontin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Blaz Rola | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Homberg | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Achilles Belkovics | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Siavash Shirdel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mahdi Samet | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Antoine Vincent | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-1, 6-0 | detail zápasu |