ZÁPAS
02.02.21 | 2. kolo kval. | Leonardo Lopez Linquet | Filip Bergevi | 7-63, 4-6, 13-11 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Argentina
01.10.01, 22 rokov
01.10.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Leonardo Lopez Linquet vs. Filip Bergevi - Vzájomné zápasy
02.02.21 | 2. kolo kval. | Leonardo Lopez Linquet | Filip Bergevi | 7-63, 4-6, 13-11 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Leonardo Lopez Linquet form & Filip Bergevi form
Leonardo Lopez Linquet - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Nikos Lehmann | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Martin Delnido | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
29.03.22 kvalifik. | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Francisco Llanes | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.21 kvalifik. | vs. Kaua Emanuel Pereira Dos Santos | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.12.21 kvalifik. | vs. Santiago Bramajo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Eduardo Lacalle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Villa - antuka | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Ivan Dreycopp | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Andres Urquiola Montellano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Kody Pearson | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Ethan Terblanche | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Jacob Brumm | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Connor Di Marco | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu |
Filip Bergevi - posledné zápasy
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.22 štvrťfinále | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.22 semifinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.22 štvrťfinále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.22 štvrťfinále | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |