ZÁPAS
31.05.23 | 1. kolo | Leonardo Aboian | Aleksa Pisaric | 7-65, 7-68 | M15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Leonardo Aboian | Aleksa Pisaric | |
1. podanie % | 65/102 (64%) | 47/84 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 45/65 (69%) | 35/47 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/37 (51%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 30/84 (36%) | 38/102 (37%) |
Vyhrané body celkom | 94/186 (51%) | 92/186 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Leonardo Aboian | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leonardo Aboian | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Leonardo Aboian | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Leonardo Aboian | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leonardo Aboian | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leonardo Aboian | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Leonardo Aboian | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Leonardo Aboian | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Leonardo Aboian | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Leonardo Aboian | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leonardo Aboian | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Leonardo Aboian | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Aleksa Pisaric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Leonardo Aboian | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
04.11.05, 18 rokov
04.11.05, 18 rokov
Leonardo Aboian vs. Aleksa Pisaric - Vzájomné zápasy
06.07.23 | 2. kolo | Leonardo Aboian | Aleksa Pisaric | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Sofia | antuka |
31.05.23 | 1. kolo | Leonardo Aboian | Aleksa Pisaric | 7-65, 7-68 | detail zápasu | M15 Kursumlijska | antuka |
Leonardo Aboian form & Aleksa Pisaric form
Leonardo Aboian - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.03.24 štvrťfinále | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Ezequiel Simonit | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Enzo Kohlmann De Freitas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Mateus Alves | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-73, 1-5, - Leonardo Aboian - skreč | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jaycer Lyeons | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Valerio Aboian | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Sean Hess | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Matheus Cury Bueres | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.11.23 štvrťfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.23 2. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Wilson Leite | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 7-64 | detail zápasu |
Aleksa Pisaric - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Zheng Baoluo | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Joe Tyler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Abdalla Genidy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Wenfu Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ivan Fomin | 2-1, Ivan Fomin - skreč | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tamas Foldi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 6-75, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Jie Cui | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 1-6, 1-6 | detail zápasu |