ZÁPAS
28.10.20 | 1. kolo | Leandro Riedi | Hugo Schott | 6-3, 6-3 | M15 Sarreguemines | koberec |
ŠTATISTIKY
Leandro Riedi | Hugo Schott | |
1. podanie % | 34/49 (69%) | 36/59 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/34 (74%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/15 (67%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/59 (49%) | 14/49 (29%) |
Vyhrané body celkom | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dvojchyby | ||
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Hugo Schott | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Leandro Riedi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Hugo Schott | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leandro Riedi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Hugo Schott | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leandro Riedi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Hugo Schott | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leandro Riedi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Hugo Schott | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Leandro Riedi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Hugo Schott | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leandro Riedi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Hugo Schott | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leandro Riedi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Hugo Schott | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leandro Riedi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Hugo Schott | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Leandro Riedi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Leandro Riedi vs. Hugo Schott - Vzájomné zápasy
28.10.20 | 1. kolo | Leandro Riedi | Hugo Schott | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Sarreguemines | koberec |
Leandro Riedi form & Hugo Schott form
Leandro Riedi - posledné zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Otto Virtanen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Dino Prizmic | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Tallon Griekspoor | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Borna Coric | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-66, 7-615 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-4, - Leandro Riedi - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
13.01.24 finále | vs. Martin Damm | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 semifinále | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Elmer Moller | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-72, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-75, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Hugo Schott - posledné zápasy
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Alexander Erler | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.20 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Constant De La Bassetiere | 4-6, 7-65, 10-1 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 7-61, 6-76, 7-10 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Alexandre Peyrot | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
23.11.19 semifinále | vs. Tobias Simon | 6-79, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.19 štvrťfinále | vs. Jan Choinski | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Peter Kobelt | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-74 | detail zápasu |