ZÁPAS
29.11.20 | 1. kolo kval. | Lazar Vojinovic | Amaury De Beer | 6-1, 6-1 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Srbsko
15.03.99, 25 rokov
15.03.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Mauricius
30.03.99, 25 rokov
30.03.99, 25 rokov
Lazar Vojinovic vs. Amaury De Beer - Vzájomné zápasy
29.11.20 | 1. kolo kval. | Lazar Vojinovic | Amaury De Beer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Lazar Vojinovic form & Amaury De Beer form
Lazar Vojinovic - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Aleksa Pisaric | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-79, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Marco Furlanetto | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Zavhorodko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Giammarco Gandolfi | 7-66, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Toby Martin | 7-5, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Luca Nari | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Lucio Ratti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-75, 10-12 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Marko Andrejic | 2-6, 0-2, - Lazar Vojinovic - skreč | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Amaury De Beer - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 0-6, 0-3, - Amaury De Beer - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 2. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 0-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Yanais Laurent | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Ashwin Ryan Sharma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Bradley Holt | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Skyler Butts | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Jamie Davies | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Mathis Moysan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Pointon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Thailand F3 - tvrdý | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Jamie Asanee Praditngam | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Wattanachai Lungkeaw | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Thailand F1 - tvrdý | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 2. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Indonesia F3 - tvrdý | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Odeda Muhammad Arazza | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Jiri Vencl | 2-6, 3-6 | detail zápasu |