ZÁPAS
14.08.17 | 1. kolo kval. | Laurentiu Mandocescu | Ioan Dan Abrudan | 6-3, 6-1 | Romania F10 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
01.03.00, 24 rokov
01.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
18.03.99, 25 rokov
18.03.99, 25 rokov
Laurentiu Mandocescu vs. Ioan Dan Abrudan - Vzájomné zápasy
14.08.17 | 1. kolo kval. | Laurentiu Mandocescu | Ioan Dan Abrudan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Romania F10 | antuka |
Laurentiu Mandocescu form & Ioan Dan Abrudan form
Laurentiu Mandocescu - posledné zápasy
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Razvan Pasca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Simon Anthony Ivanov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 3-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Mihai Ursuleanu | 7-61, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Dan Mihai Nastase | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexandru Ivan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-3, 3-0, Sorin Andrei Iordache - skreč | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. George David Ilie | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Adam Jones | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Cezar Catalin Chicosu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Franco David Aubone | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Ioan Dan Abrudan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Razvan-Petru Copil | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Ioan Dan Abrudan - posledné zápasy
M15 Santo - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Janicije Sasha Karic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Karan Lalchandani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Christian Didier Chin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 0-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - skreč | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Artemon Apostu-Efremov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.17 2. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 kvalifik. | vs. Filip Duda | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jiri Vachtl | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, Luca George Tatomir - skreč | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Franco David Aubone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andrei-Stefan Breban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Phillip-Arthur Karwasz | 6-1, Phillip-Arthur Karwasz - skreč | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 3-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - skreč | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Cristian Florentin Voinea | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Bogdan Jianu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Teodor Giusca | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu |