ZÁPAS
19.05.18 | 1. kolo kval. | Laurentiu Mandocescu | Ciprian Onufrei | 6-0, 6-0 | Romania F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
01.03.00, 24 rokov
01.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
12.09.96, 27 rokov
12.09.96, 27 rokov
Laurentiu Mandocescu vs. Ciprian Onufrei - Vzájomné zápasy
19.05.18 | 1. kolo kval. | Laurentiu Mandocescu | Ciprian Onufrei | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Romania F1 | antuka |
Laurentiu Mandocescu form & Ciprian Onufrei form
Laurentiu Mandocescu - posledné zápasy
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Razvan Pasca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Simon Anthony Ivanov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 3-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Mihai Ursuleanu | 7-61, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Dan Mihai Nastase | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexandru Ivan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-3, 3-0, Sorin Andrei Iordache - skreč | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. George David Ilie | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Adam Jones | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Cezar Catalin Chicosu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Franco David Aubone | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Ioan Dan Abrudan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Razvan-Petru Copil | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Ciprian Onufrei - posledné zápasy
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Robert Damian Savin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Dorel Perju | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F5 - antuka | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Karol Stypulkowski | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Tiarnan Brady | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Binding | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Max Stewart | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Federico Rebecchini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ioan Gheorghe Pavel Iliescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Protopopescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Dino Vucidolov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
27.02.17 | vs. Sam Price | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Norway F1 - tvrdý I. | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Herman Sterner Kristensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F16 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ethan Tulliani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F15 - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Alin Baditoiu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Nicolae Baciu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 3-6, 3-6 | detail zápasu |