ZÁPAS
12.07.22 | 1. kolo | Laurent Lokoli | Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-1 | Amersfoort Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Laurent Lokoli | Oscar Jose Gutierrez | |
1. podanie % | 20/35 (57%) | 32/49 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/20 (85%) | 10/32 (31%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/49 (65%) | 9/35 (26%) |
Vyhrané body celkom | 58/84 (69%) | 26/84 (31%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laurent Lokoli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Lokoli | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laurent Lokoli vs. Oscar Jose Gutierrez - Vzájomné zápasy
12.07.22 | 1. kolo | Laurent Lokoli | Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Amersfoort Challenger | antuka |
Laurent Lokoli form & Oscar Jose Gutierrez form
Laurent Lokoli - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | - | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Oscar Jose Gutierrez - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |