ZÁPAS
01.12.19 | 1. kolo kval. | Kuzey Cekirge | Tristan Boyer | 2-6, 7-5, 10-8 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Turecko
29.04.00, 23 rokov
13 190 $
29.04.00, 23 rokov
13 190 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kuzey Cekirge vs. Tristan Boyer - Vzájomné zápasy
01.12.19 | 1. kolo kval. | Kuzey Cekirge | Tristan Boyer | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Kuzey Cekirge form & Tristan Boyer form
Kuzey Cekirge - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - skreč | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Tristan Boyer - posledné zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
23.03.24 finále | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 semifinále | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Dalibor Svrcina | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-72, 7-67 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Luciano Darderi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-66, 6-2 | detail zápasu |