ZÁPAS
19.06.20 | 1. kolo | Kuzey Cekirge | Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 6-4, 12-10 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Kuzey Cekirge | 0-0 | |
0-0, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Kuzey Cekirge | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Kuzey Cekirge | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Kuzey Cekirge | 2-4 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Kuzey Cekirge | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Kuzey Cekirge | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Kuzey Cekirge | 1-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kuzey Cekirge | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0 | ||
Kuzey Cekirge | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Kuzey Cekirge | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
Kuzey Cekirge | 2-1 | |
2-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
Kuzey Cekirge | 2-3 | |
3-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
Kuzey Cekirge | 4-3 | |
5-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
Kuzey Cekirge | 5-4 | |
12-10 |
Turecko
29.04.00, 23 rokov
13 190 $
29.04.00, 23 rokov
13 190 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kuzey Cekirge vs. Roberto Ortega-Olmedo - Vzájomné zápasy
19.06.20 | 1. kolo | Kuzey Cekirge | Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Kuzey Cekirge form & Roberto Ortega-Olmedo form
Kuzey Cekirge - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - skreč | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Roberto Ortega-Olmedo - posledné zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |