Turecko
29.04.00, 23 rokov
13 190 $
29.04.00, 23 rokov
13 190 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kuzey Cekirge vs. Maxime Mora - Vzájomné zápasy
12.04.21 | 2. kolo kval. | Kuzey Cekirge | Maxime Mora | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M25 Reus | antuka |
02.03.20 | 2. kolo kval. | Kuzey Cekirge | Maxime Mora | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M25 Murcia | antuka |
Kuzey Cekirge form & Maxime Mora form
Kuzey Cekirge - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - skreč | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Maxime Mora - posledné zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
02.07.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | detail zápasu |