INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kristjan Tamm vs. Zura Tkemaladze - Vzájomné zápasy
07.03.20 | Kristjan Tamm | Zura Tkemaladze | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | Davis Cup | tvrdý |
Kristjan Tamm form & Zura Tkemaladze form
Kristjan Tamm - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tauheed Browning | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Mees Rottgering | 0-3, - Kristjan Tamm - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Milan Drinic | 7-65, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Karl Friberg | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-5, - Kristjan Tamm - skreč | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Alexandar Balj | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Weston - antuka | ||||
17.02.23 štvrťfinále | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Juan David Velasquez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Al - tvrdý | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Zura Tkemaladze - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu |