ZÁPAS
10.12.20 | 2. kolo | Kristjan Tamm | Luca Giacomini | 6-75, 6-4, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kristjan Tamm | Luca Giacomini | |
1. podanie % | 67/95 (71%) | 80/104 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 49/67 (73%) | 45/80 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/28 (43%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 47/104 (45%) | 34/95 (36%) |
Vyhrané body celkom | 108/199 (54%) | 91/199 (46%) |
Dvojchyby | ||
Esá | 19 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kristjan Tamm | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kristjan Tamm | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kristjan Tamm | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kristjan Tamm | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kristjan Tamm | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kristjan Tamm | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
Kristjan Tamm | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristjan Tamm | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kristjan Tamm | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kristjan Tamm | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kristjan Tamm | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Kristjan Tamm | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kristjan Tamm | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kristjan Tamm | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kristjan Tamm | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kristjan Tamm vs. Luca Giacomini - Vzájomné zápasy
10.12.20 | 2. kolo | Kristjan Tamm | Luca Giacomini | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Kristjan Tamm form & Luca Giacomini form
Kristjan Tamm - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tauheed Browning | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Mees Rottgering | 0-3, - Kristjan Tamm - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Milan Drinic | 7-65, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Karl Friberg | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-5, - Kristjan Tamm - skreč | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Alexandar Balj | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Weston - antuka | ||||
17.02.23 štvrťfinále | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Juan David Velasquez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Al - tvrdý | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Luca Giacomini - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 6-3, 1-0, Sean Cuenin - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 7-5, 6-1 | detail zápasu |