ZÁPAS
10.04.22 | 1. kolo kval. | Koray Kirci | Obrad Markovski | 4-6, 7-60, 10-7 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
01.11.00, 23 rokov
10 396 $
01.11.00, 23 rokov
10 396 $
Koray Kirci vs. Obrad Markovski - Vzájomné zápasy
10.04.22 | 1. kolo kval. | Koray Kirci | Obrad Markovski | 4-6, 7-60, 10-7 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Koray Kirci form & Obrad Markovski form
Koray Kirci - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Bernardo Munk Mesa | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Giles Hussey | 1-2, - Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. George Houghton | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Sohrob Amiryavari | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniil Evseev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. George Houghton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-75, 1-3, - Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Lasse Poertner | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Christian Sigsgaard | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 4-3, Kyle Edmund - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 0-1, - Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-3, - Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Hesam Yazdi | 6-2, 4-1, Hesam Yazdi - skreč | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
09.06.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 0-2, - Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 3-6, 0-2, - Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Obrad Markovski - posledné zápasy
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Segura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-69, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Aleksa Pisaric | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 0-1, - Obrad Markovski - skreč | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Danic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Wien | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Aleksa Mardjonovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | detail zápasu |