Rusko
23.10.02, 21 rokov
23.10.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
13.10.01, 22 rokov
13.10.01, 22 rokov
Kirill Mishkin vs. Nikola Basic - Vzájomné zápasy
22.05.23 | 2. kolo kval. | Kirill Mishkin | Nikola Basic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Brcko | antuka |
Kirill Mishkin form & Nikola Basic form
Kirill Mishkin - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-4, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Omar Knani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Osipov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Manuel Plunger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Muni Ananth Mani | 6-4, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Rodriguez (ESP) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Niels Visker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 1-0, Jakub Wojcik - skreč | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Tom Pisane | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Andre Filep | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 7-63, 6-73, 9-11 | detail zápasu |
Nikola Basic - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Carlo Angeli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicola Filippi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 7-611, 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 6-3, 3-6, 10-0 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Shebekin | 4-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Luca Bluett | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alen Bill | 2-6, 7-61, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Maxence Rivet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Max Van Nunen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Youssef Boubaker | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 kvalifik. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gal Emersic Potocnik | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 5-7, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 1. kolo | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-4 | detail zápasu |