ZÁPAS
13.09.19 | štvrťfinále | Karlo Kranic | Denys Klok | 6-3, 6-3 | M15 Varna | antuka |
ŠTATISTIKY
Karlo Kranic | Denys Klok | |
1. podanie % | 38/58 (66%) | 40/70 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/38 (66%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/20 (40%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/70 (53%) | 25/58 (43%) |
Vyhrané body celkom | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Karlo Kranic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Denys Klok | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karlo Kranic | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Denys Klok | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Karlo Kranic | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Denys Klok | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Karlo Kranic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-2 | Denys Klok | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Karlo Kranic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
2-1 | Denys Klok | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Denys Klok | |
0-0 | ||
Karlo Kranic | 5-1 | |
5-2 | Denys Klok | |
Karlo Kranic | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Chorvátsko
23.04.99, 24 rokov
23.04.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Karlo Kranic vs. Denys Klok - Vzájomné zápasy
13.09.19 | štvrťfinále | Karlo Kranic | Denys Klok | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Varna | antuka |
Karlo Kranic form & Denys Klok form
Karlo Kranic - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Pavle Daljev | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. William Grant | 5-7, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Anthony Turchi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Marko Miladinovic | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Nemanja Subanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aleksa Ciric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Danilo Krunic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Cosmin Ontica | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-1, 4-0, Boris Butulija - skreč | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Philipp Dittmer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Rumen Andreev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
26.10.18 | vs. Rowland Phillips | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F25 - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Dane Propoggia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo | vs. Aleksa Daskalovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Denys Klok - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
02.03.24 štvrťfinále | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Evgenii Tiurnev | - Denys Klok - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 štvrťfinále | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - skreč | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | detail zápasu |