ZÁPAS
30.09.22 | semifinále | Karl Friberg | Johannus Monday | 7-68, 3-6, 6-3 | M25 Falun | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Karl Friberg | Johannus Monday | |
1. podanie % | 61/98 (62%) | 65/95 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 45/61 (74%) | 47/65 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 24/37 (65%) | 20/30 (67%) |
Vyhrané break-bally | 1/4 (25%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 28/95 (29%) | 29/98 (30%) |
Vyhrané body celkom | 97/193 (50%) | 96/193 (50%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 7 | 11 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Johannus Monday | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karl Friberg | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Johannus Monday | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karl Friberg | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Johannus Monday | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karl Friberg | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karl Friberg | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karl Friberg | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Johannus Monday | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
2 | ||
0-0 | Johannus Monday | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Johannus Monday | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Karl Friberg | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Karl Friberg | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karl Friberg | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karl Friberg | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karl Friberg | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karl Friberg | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Johannus Monday | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Karl Friberg vs. Johannus Monday - Vzájomné zápasy
30.09.22 | semifinále | Karl Friberg | Johannus Monday | 7-68, 3-6, 6-3 | detail zápasu | M25 Falun | tvrdý I. |
24.09.22 | semifinále | Karl Friberg | Johannus Monday | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Danderyd | tvrdý I. |
Karl Friberg form & Johannus Monday form
Karl Friberg - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |
Johannus Monday - posledné zápasy
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-2, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alex Martinez | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 7-65, 6-72 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Arthur Fery | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. William Jansen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Henry Searle | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
21.07.23 semifinále | vs. Luke Saville | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
20.07.23 štvrťfinále | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Devin Badenhorst | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Finn Murgett | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 2-2, - Johannus Monday - skreč | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Radu Albot | 6-3, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Mili Poljicak | 3-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. James McCabe | 6-713, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
12.10.22 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.22 semifinále | vs. Karl Friberg | 6-78, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.22 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 7-64, 6-3 | detail zápasu |