ZÁPAS
23.11.16 | 1. kolo | Kamil Gajewski | Besir Durguti | 6-1, 6-1 | Egypt F34 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kamil Gajewski | Besir Durguti | |
1. podanie % | 24/41 (59%) | 27/38 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/24 (75%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 25/38 (66%) | 13/41 (32%) |
Vyhrané body celkom | 53/79 (67%) | 26/79 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Poľsko
05.02.95, 29 rokov
11 858 $
05.02.95, 29 rokov
11 858 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maced?nsko
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
Kamil Gajewski vs. Besir Durguti - Vzájomné zápasy
23.11.16 | 1. kolo | Kamil Gajewski | Besir Durguti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Egypt F34 | tvrdý |
Kamil Gajewski form & Besir Durguti form
Kamil Gajewski - posledné zápasy
M15 Lodz - antuka | ||||
16.08.21 kvalifik. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Piotr Matuszewski | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Kamil Kowal | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-2, - Kamil Gajewski - skreč | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Mikolaj Szmyrgala | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Grzegorz Panfil | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 2-0, Karol Drzewiecki - skreč | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Maciej Rajski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
05.03.19 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Piotr Matuszewski | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poland F4 - antuka | ||||
22.05.18 kvalifik. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Roman Neganov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Fitzon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Poland F9 - antuka | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F7 - antuka | ||||
28.07.17 2. kolo | vs. Colin Van Beem | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
27.07.17 1. kolo | vs. Krzysztof Gryszczuk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Richard Gabb | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu |
Besir Durguti - posledné zápasy
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
01.10.21 2. kolo | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | detail zápasu |