ZÁPAS
25.11.22 | štvrťfinále | Kaichi Uchida | Sho Shimabukuro | 4-6, 6-2, 7-5 | Yokkaichi Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kaichi Uchida | Sho Shimabukuro | |
1. podanie % | 63/107 (59%) | 50/103 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/63 (67%) | 33/50 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 25/44 (57%) | 24/53 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 46/103 (45%) | 40/107 (37%) |
Vyhrané body celkom | 113/210 (54%) | 97/210 (46%) |
Dvojchyby | 6 | 7 |
Esá | 7 | 7 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kaichi Uchida | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kaichi Uchida | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kaichi Uchida | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kaichi Uchida | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kaichi Uchida | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kaichi Uchida | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kaichi Uchida | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kaichi Uchida | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kaichi Uchida | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kaichi Uchida | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kaichi Uchida | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kaichi Uchida vs. Sho Shimabukuro - Vzájomné zápasy
14.11.23 | 1. kolo | Sho Shimabukuro | Kaichi Uchida | 6-1, 7-65 | detail zápasu | Kobe Challenger | tvrdý I. |
25.11.22 | štvrťfinále | Kaichi Uchida | Sho Shimabukuro | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | Yokkaichi Challenger | tvrdý |
09.11.22 | 2. kolo | Kaichi Uchida | Sho Shimabukuro | 7-5, 7-63 | detail zápasu | Matsuyama Challenger | tvrdý |
Kaichi Uchida form & Sho Shimabukuro form
Kaichi Uchida - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Christian Langmo | 7-66, 0-6, 6-0 | detail zápasu |
Sho Shimabukuro - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-72, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 0-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Luca Nardi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
30.09.23 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-77, 7-66 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 6-0, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-2, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Yshai Oliel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Liam Broady | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | detail zápasu |