ZÁPAS
13.08.20 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Skander Mansouri | 4-6, 6-4, 13-11 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Juan Pablo Paz vs. Skander Mansouri - Vzájomné zápasy
13.08.20 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Skander Mansouri | 4-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Juan Pablo Paz form & Skander Mansouri form
Juan Pablo Paz - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
19.04.24 štvrťfinále | vs. Facundo Juarez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Petr Brunclik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Biagio Gramaticopolo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu |
Skander Mansouri - posledné zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Andre Ilagan | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Bernard Tomic | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Guillermo Delgadillo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | detail zápasu |