ZÁPAS
10.10.18 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Philipp Sikorski | 6-0, 6-1 | Turkey F31 | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Pablo Paz | Philipp Sikorski | |
1. podanie % | 16/34 (47%) | 21/44 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 13/16 (81%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/18 (67%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/44 (61%) | 9/34 (26%) |
Vyhrané body celkom | 52/78 (67%) | 26/78 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Philipp Sikorski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Philipp Sikorski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Philipp Sikorski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Philipp Sikorski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Philipp Sikorski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Juan Pablo Paz | 4-0 | |
Juan Pablo Paz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Philipp Sikorski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
30.09.99, 24 rokov
30.09.99, 24 rokov
Juan Pablo Paz vs. Philipp Sikorski - Vzájomné zápasy
10.10.18 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Philipp Sikorski | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Turkey F31 | antuka |
Juan Pablo Paz form & Philipp Sikorski form
Juan Pablo Paz - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Philipp Sikorski - posledné zápasy
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Simon Sedliak | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Mykyta Rassolov | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Meaizur Rahman Khan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Simonas Zukauskas | 7-5, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kuwait F3 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Gleb Alekseenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Pilshchikov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Germany F7 - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Netherlands F2 - antuka | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Volodymyr Malakhov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Adrian Exposito | 1-6, 0-4, - Philipp Sikorski - skreč | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Yuriy Kryvoy | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Javier Araya | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Vsevolod Oliynyk | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F5 - antuka | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F4 - antuka | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F2 - tvrdý | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F1 - tvrdý | ||||
06.01.18 1. kolo kval. | vs. Nikolaj Katic | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu |