ZÁPAS
20.03.22 | 1. kolo kval. | Juan Bautista Otegui | Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-4 | M25 Medellin | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Juan Bautista Otegui vs. Johan Alexander Rodriguez - Vzájomné zápasy
31.05.22 | 1. kolo | Juan Bautista Otegui | Johan Alexander Rodriguez | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | M15 Quito | antuka |
20.03.22 | 1. kolo kval. | Juan Bautista Otegui | Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M25 Medellin | antuka |
Juan Bautista Otegui form & Johan Alexander Rodriguez form
Juan Bautista Otegui - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Johan Alexander Rodriguez - posledné zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 4-5, - Johan Alexander Rodriguez - skreč | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ilias Hirani Worthington | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Martim Pinto Goncalves | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Siim Troost | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
21.10.23 finále | vs. Karue Sell | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Felix Corwin | 6-2, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Marcel Hornung | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Victor Lilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Ballotta | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Enrique Pena | 6-4, 4-6, 13-15 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Cavero | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.05.23 štvrťfinále | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu |