ZÁPAS
29.08.22 | 1. kolo | Juan Bautista Otegui | Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-1 | M15 Pescara | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Bautista Otegui | Gabriele Maria Noce | |
1. podanie % | 26/39 (67%) | 21/38 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/26 (73%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/13 (77%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/38 (55%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkom | 50/77 (65%) | 27/77 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Juan Bautista Otegui | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Juan Bautista Otegui vs. Gabriele Maria Noce - Vzájomné zápasy
29.08.22 | 1. kolo | Juan Bautista Otegui | Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Pescara | antuka |
Juan Bautista Otegui form & Gabriele Maria Noce form
Juan Bautista Otegui - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Gabriele Maria Noce - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
30.11.23 štvrťfinále | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
01.07.23 štvrťfinále | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detail zápasu |