Veľká Británia
08.04.00, 23 rokov
08.04.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Josef Southcombe vs. Tom Paris - Vzájomné zápasy
08.03.21 | 1. kolo kval. | Josef Southcombe | Tom Paris | 2-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | M25 Vale | tvrdý |
Josef Southcombe form & Tom Paris form
Josef Southcombe - posledné zápasy
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. William Jansen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Scott Duncan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Prachar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 3-6, 0-1, - Josef Southcombe - skreč | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 4-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Liam Oliver | 6-3, 1-6, 12-14 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Karan Tumber | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 4-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Matthew Earnshaw | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Martijn Molenkamp | 6-75, 7-63, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Sergei Lysov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Scott Lawrence | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 5-7, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Tim Sandkaulen | 1-6, 7-67, 11-13 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Elbert Barr | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.22 kvalifik. | vs. Maxence Broville | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Mathieu Scaglia | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Alessandro Ingarao | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Tom Paris - posledné zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Nick Chappell | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Harold Mayot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-0, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
29.10.23 finále | vs. Alexey Vatutin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Dan Added | 6-75, 7-610, 7-64 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Adam Moundir | 6-71, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 6-1, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
15.10.23 finále | vs. Alexis Gautier | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Antoine Hoang | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Dan Added | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 4-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Amit Vales | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Alon Elia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Egor Khotchenkov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Tiago Pires | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Mae Malige | 7-5, 6-0 | detail zápasu |