ZÁPAS
19.11.22 | semifinále | Jorge Brian Panta Herreros | Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-60 | M15 Lima | antuka |
ŠTATISTIKY
Jorge Brian Panta Herreros | Conner Huertas Del Pino | |
1. podanie % | 39/68 (57%) | 50/70 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/39 (82%) | 30/50 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/29 (41%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/70 (41%) | 24/68 (35%) |
Vyhrané body celkom | 73/138 (53%) | 65/138 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jorge Brian Panta Herreros vs. Conner Huertas Del Pino - Vzájomné zápasy
15.08.23 | 1. kolo | Conner Huertas Del Pino | Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M25 Trujillo | antuka |
19.11.22 | semifinále | Jorge Brian Panta Herreros | Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-60 | detail zápasu | M15 Lima | antuka |
09.05.22 | kvalifik. | Conner Huertas Del Pino | Jorge Brian Panta Herreros | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Coquimbo Challenger | antuka |
Jorge Brian Panta Herreros form & Conner Huertas Del Pino form
Jorge Brian Panta Herreros - posledné zápasy
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Xalapa - tvrdý | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - skreč | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
20.02.23 kvalifik. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Conner Huertas Del Pino - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - skreč | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detail zápasu |