ZÁPAS
06.02.22 | 1. kolo kval. | Johannes Ingildsen | Max Benaim | 6-2, 6-2 | M25 Shrewsbury | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Johannes Ingildsen | Max Benaim | |
1. podanie % | 34/49 (69%) | 25/48 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/34 (71%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/48 (54%) | 16/49 (33%) |
Vyhrané body celkom | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Max Benaim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Ingildsen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Max Benaim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Johannes Ingildsen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Max Benaim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Ingildsen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Max Benaim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Johannes Ingildsen | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Max Benaim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Ingildsen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Max Benaim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johannes Ingildsen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Max Benaim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johannes Ingildsen | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Max Benaim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Johannes Ingildsen | 5-2 | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
14.05.98, 25 rokov
14.05.98, 25 rokov
Johannes Ingildsen vs. Max Benaim - Vzájomné zápasy
06.02.22 | 1. kolo kval. | Johannes Ingildsen | Max Benaim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Shrewsbury | tvrdý I. |
Johannes Ingildsen form & Max Benaim form
Johannes Ingildsen - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | - | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Ricardo Batista | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Max Cunat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Andriy Poritskyy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 3-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jack Molloy | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Joao Antonio | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Steffan Van Weldam | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Oliver Ojakaar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Albert Saar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Max Benaim - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Karim Ibrahim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Krylov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Florent Limani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Ben Jones | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Gadomski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Raphael Calzi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lars Goran Verwerft | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelos Avgeris | 6-1, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maximo Nagele | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Charlie Robertson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Felix Mischker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ante Petar Ercegovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Ahmed Mouhan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Faris Hadir Jr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 6-4, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 6-1, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 1-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Noah Schachter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |