ZÁPAS
19.11.21 | štvrťfinále | Johan Alexander Rodriguez | Mateo Gomez | 6-3, 6-2 | M15 Cundinamarca | antuka |
ŠTATISTIKY
Johan Alexander Rodriguez | Mateo Gomez | |
1. podanie % | 40/53 (75%) | 38/58 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/40 (78%) | 26/38 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/13 (54%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/58 (41%) | 15/53 (28%) |
Vyhrané body celkom | 62/111 (56%) | 49/111 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kolumbia
29.04.02, 21 rokov
29.04.02, 21 rokov
Johan Alexander Rodriguez vs. Mateo Gomez - Vzájomné zápasy
19.11.21 | štvrťfinále | Johan Alexander Rodriguez | Mateo Gomez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Cundinamarca | antuka |
Johan Alexander Rodriguez form & Mateo Gomez form
Johan Alexander Rodriguez - posledné zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 4-5, - Johan Alexander Rodriguez - skreč | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ilias Hirani Worthington | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Martim Pinto Goncalves | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Siim Troost | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
21.10.23 finále | vs. Karue Sell | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Felix Corwin | 6-2, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Marcel Hornung | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Victor Lilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Ballotta | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Enrique Pena | 6-4, 4-6, 13-15 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Cavero | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.05.23 štvrťfinále | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu |
Mateo Gomez - posledné zápasy
M15 Manizales - antuka | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ibague - antuka | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Tobias Franco | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.09.22 štvrťfinále | vs. Cayetano March | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.22 2. kolo | vs. Luis Britto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Kareem Allaf | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Guayaquil - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Jose Pereira | 7-66, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Martin Damm | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Cesar Ramirez | 0-6, 2-0, Cesar Ramirez - skreč | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
10.06.22 štvrťfinále | vs. John Chin | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.22 2. kolo | vs. Cesar Ramirez | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Alejandro Jose Gandini | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.22 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Sam Baldwin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 4-6, 7-69, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 6-4, 4-2, Enes Donmezer - skreč | detail zápasu |