ZÁPAS
17.05.21 | kvalifik. | Joao Sousa | Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 6-3 | Lyon | antuka |
ŠTATISTIKY
Joao Sousa | Arthur Rinderknech | |
1. podanie % | 61/95 (64%) | 68/96 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/61 (72%) | 52/68 (76%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/34 (50%) | 8/28 (29%) |
Vyhrané break-bally | 3/11 (27%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané body z returnu | 36/96 (38%) | 34/95 (36%) |
Vyhrané body celkom | 97/191 (51%) | 94/191 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 5 | 8 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joao Sousa | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Joao Sousa | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joao Sousa | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Joao Sousa | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Joao Sousa | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joao Sousa | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Joao Sousa | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Joao Sousa | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joao Sousa | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
3-5 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Joao Sousa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joao Sousa | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Joao Sousa | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Joao Sousa | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Joao Sousa | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Joao Sousa vs. Arthur Rinderknech - Vzájomné zápasy
17.05.21 | kvalifik. | Joao Sousa | Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Lyon | antuka |
19.04.21 | kvalifik. | Arthur Rinderknech | Joao Sousa | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Belgrade | antuka |
Joao Sousa form & Arthur Rinderknech form
Joao Sousa - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 7-66, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Martin Damm | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-65, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Paul Jubb | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Li Tu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Toby Samuel | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gabriel Diallo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Neil Oberleitner | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Martin Damm | 3-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
15.09.23 | vs. Sebastian Ofner | 5-7, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu |
Arthur Rinderknech - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
22.10.23 kvalifik. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | detail zápasu |