ZÁPAS
22.09.21 | 2. kolo | Jesper De Jong | Alessandro Giannessi | 6-3, 7-5 | Braga Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Jesper De Jong | Alessandro Giannessi | |
1. podanie % | 54/89 (61%) | 41/76 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/54 (67%) | 21/41 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/35 (40%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 39/76 (51%) | 39/89 (44%) |
Vyhrané body celkom | 89/165 (54%) | 76/165 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jesper De Jong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jesper De Jong | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jesper De Jong | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jesper De Jong | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jesper De Jong | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jesper De Jong | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jesper De Jong | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jesper De Jong | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jesper De Jong | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jesper De Jong | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jesper De Jong vs. Alessandro Giannessi - Vzájomné zápasy
14.01.23 | semifinále | Jesper De Jong | Alessandro Giannessi | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | Tigre 2 | antuka |
22.09.21 | 2. kolo | Jesper De Jong | Alessandro Giannessi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Braga Challenger | antuka |
Jesper De Jong form & Alessandro Giannessi form
Jesper De Jong - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-1, Andrea Pellegrino - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. August Holmgren | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Milos Raonic | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 2-6, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 4-6, 6-2, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 7-63, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
04.01.24 štvrťfinále | vs. Harold Mayot | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lukas Klein | 6-72, 7-62, 6-75 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Johannus Monday | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Liam Broady | 6-0, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
19.08.23 finále | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.23 semifinále | vs. Elias Ymer | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 štvrťfinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-3, Santiago Rodriguez Taverna - skreč | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Alessandro Giannessi - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |