ZÁPAS
04.07.19 | 2. kolo | Jeroen Vanneste | Teimuraz Gabashvili | 6-3, 6-4 | M25 Lasne | antuka |
ŠTATISTIKY
Jeroen Vanneste | Teimuraz Gabashvili | |
1. podanie % | 42/74 (57%) | 34/47 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/42 (76%) | 22/34 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/32 (47%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 18/47 (38%) | 27/74 (36%) |
Vyhrané body celkom | 65/121 (54%) | 56/121 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jeroen Vanneste | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Teimuraz Gabashvili | |
Jeroen Vanneste | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Jeroen Vanneste | 5-2 | |
0-0, 0-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Jeroen Vanneste | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
Jeroen Vanneste | 0-2 | |
0-0, 0-15 | ||
0-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0 | ||
Jeroen Vanneste | 1-3 | |
2-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Jeroen Vanneste | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0 | ||
Jeroen Vanneste | 5-3 | |
0-0, 0-30 | ||
6-4 | Teimuraz Gabashvili | |
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jeroen Vanneste vs. Teimuraz Gabashvili - Vzájomné zápasy
04.07.19 | 2. kolo | Jeroen Vanneste | Teimuraz Gabashvili | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M25 Lasne | antuka |
30.01.19 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Jeroen Vanneste | 4-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | M15 Palmanova | antuka |
Jeroen Vanneste form & Teimuraz Gabashvili form
Jeroen Vanneste - posledné zápasy
M15 Metzingen - antuka | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Philipp Leithold | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.22 štvrťfinále | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.22 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
27.08.21 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Anif - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Alexander Erler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yosuke Watanuki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Alex Rybakov | 6-79, 6-73 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Yanki Erel | 7-62, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 finále | vs. Sandro Ehrat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.21 semifinále | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.21 štvrťfinále | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.21 štvrťfinále | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.21 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.04.21 1. kolo | vs. Joel Link | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Teimuraz Gabashvili - posledné zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - Teimuraz Gabashvili - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - Teimuraz Gabashvili - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |