ZÁPAS
10.10.18 | 1. kolo | Jaroslav Pospisil | George Von Massow | 6-2, 6-0 | Turkey F31 | antuka |
ŠTATISTIKY
Jaroslav Pospisil | George Von Massow | |
1. podanie % | 23/34 (68%) | 38/64 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/23 (83%) | 15/38 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/11 (82%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/64 (56%) | 6/34 (18%) |
Vyhrané body celkom | 64/98 (65%) | 34/98 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 6 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jaroslav Pospisil | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | George Von Massow | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | George Von Massow | |
2-1 | George Von Massow | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | George Von Massow | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jaroslav Pospisil | 3-2 | |
Jaroslav Pospisil | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Jaroslav Pospisil | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
Jaroslav Pospisil | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Jaroslav Pospisil | 1-0 | |
Jaroslav Pospisil | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | George Von Massow | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | George Von Massow | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-0 | George Von Massow | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jaroslav Pospisil vs. George Von Massow - Vzájomné zápasy
10.10.18 | 1. kolo | Jaroslav Pospisil | George Von Massow | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Turkey F31 | antuka |
21.05.12 | semifinále | Jaroslav Pospisil | George Von Massow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Jaroslav Pospisil form & George Von Massow form
Jaroslav Pospisil - posledné zápasy
Prostejov Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - skreč | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 kvalifik. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
George Von Massow - posledné zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Fermin Tenti | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.19 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-74, 7-65 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Gustav Theilgaard | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Alessio Demichelis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Alexander Erler | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
07.10.18 finále | vs. Tadeas Paroulek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.10.18 semifinále | vs. Lucas Gerch | 7-65, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.18 štvrťfinále | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
24.08.18 štvrťfinále | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.18 2. kolo | vs. Michiel De Krom | Michiel De Krom - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.08.18 1. kolo | vs. Felipe Mantilla | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pullach Challenger - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Andreas Haider-Maurer | 7-5, 7-69 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Andreas Haider-Maurer | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Scheveningen Challenger - antuka | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Joao Pedro Sorgi | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Christian Lindell | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Netherlands F1 - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Andrew Watson | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
22.06.18 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-2, 6-3 | detail zápasu |