ZÁPAS
28.05.23 | 1. kolo kval. | Jan Kobierski | Luka Petrovic | 1-6, 6-3, 10-6 | M15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Rakúsko
15.01.04, 20 rokov
15.01.04, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
26.11.02, 21 rokov
26.11.02, 21 rokov
Jan Kobierski vs. Luka Petrovic - Vzájomné zápasy
28.05.23 | 1. kolo kval. | Jan Kobierski | Luka Petrovic | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | M15 Kursumlijska | antuka |
Jan Kobierski form & Luka Petrovic form
Jan Kobierski - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 2-6, 7-69, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Filippo Mazzola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Ivan Gretskiy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Fomin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 1-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-60, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Hadzhymyrat Charyyev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gerald Melzer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Toby Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Erik Arutiunian | 0-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Mwendwa Mbithi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luka Petrovic | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-1, - Jan Kobierski - skreč | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Seydina Andre | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Luka Petrovic - posledné zápasy
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 1-0, - Luka Petrovic - skreč | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mwendwa Mbithi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Vito Tonejc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Marko Stoilkovski | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Richard Antoni | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Andrej Tasevski | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Mihailo Popovic | 6-77, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 1-6, 6-3, 7-3, Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Matic Spec | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Hillel Rousseau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 0-3, - Luka Petrovic - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Din Karahodza | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
01.06.21 2. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Petar Jovanovic | 6-3, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Tarik Bajrovic | 0-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu |