Jakub Paul/Yannik Steinegger vs. Tuna Altuna/Konstantin Kravchuk 07.04.2021

Jakub Paul/Yannik Steinegger vs. Tuna Altuna/Konstantin Kravchuk 07.04.2021 - M15 St. Petersburg - porovnanie

ZÁPAS

07.04.211. koloJakub Paul/Yannik Steinegger Tuna Altuna/Konstantin Kravchuk 3-6, 6-3, 10-6 Russia M15 St. tvrdý I.

ŠTATISTIKY

10-6

Jakub Paul
Švajčiarsko
22.03.99, 22 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Turecko
30.01.89, 32 rokov







Tuna Altuna
Yannik Steinegger
Švajčiarsko
11.09.00, 20 rokov




Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Rusko
23.02.85, 36 rokov
190 cm
80 kg

Hrá pravou rukou
Konstantin Kravchuk
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Jakub Paul/Yannik Steinegger vs. Tuna Altuna/Konstantin Kravchuk - Vzájomné zápasy

07.04.211. koloJakub Paul/Yannik SteineggerTuna Altuna/Konstantin Kravchuk3-6, 6-3, 10-6 detail zápasuRussia M15 St. tvrdý I.

Jakub Paul/Yannik Steinegger - posledné zápasy

Russia M15 St. - tvrdý I.
15.04.21
štvrťfinále
vs. Martin Borisiouk/Aliaksandr Liaonenka6-3, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
14.04.21
1. kolo
vs. Mikhail Balmashev/Kirill Saplin6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Russia M15 St. - tvrdý I.
09.04.21
semifinále
vs. Alexander Cozbinov/Simon Freund6-75, 2-6 prehradetail zápasu
08.04.21
štvrťfinále
vs. Alexandr Binda/Matvey Minin6-0, 6-2 výhradetail zápasu
07.04.21
1. kolo
vs. Tuna Altuna/Konstantin Kravchuk3-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
Switzerland M25 Biel - tvrdý I.
04.04.21
finále
vs. Alexander Erler/Maximilian Neuchrist3-6, 6-4, 2-10 prehradetail zápasu
03.04.21
semifinále
vs. Jiri Lehecka/Michael Vrbensky7-5, 6-4 výhradetail zápasu
02.04.21
štvrťfinále
vs. Leandro Riedi/Dominic Stephan Stricker Leandro Riedi/Dominic Stephan Stricker/Konstantin Kravchuk - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
31.03.21
1. kolo
vs. Mirko Martinez/Johan Nikles6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Switzerland M25 Trimbach - koberec
13.03.21
finále
vs. Elmar Ejupovic/Alexander Erler6-3, 7-5 výhradetail zápasu
12.03.21
semifinále
vs. Mika Brunold/Jan Sebesta6-0, 6-2 výhradetail zápasu
11.03.21
štvrťfinále
vs. Mischa Lanz/Jonas Schaer4-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
10.03.21
1. kolo
vs. Lewie Lane/Marvin Moeller7-5, 6-75, 11-9 výhradetail zápasu
France M15 Grenoble - tvrdý I.
12.02.21
finále
vs. Luca Castelnuovo/Dominic Stephan Stricker7-5, 6-1 výhradetail zápasu
11.02.21
semifinále
vs. Lucas Poullain/Vincent Stouff6-1, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
10.02.21
štvrťfinále
vs. Dan Added/Martin Breysach7-65, 6-4 výhradetail zápasu
09.02.21
1. kolo
vs. Theo Arribage/Maxence Broville7-67, 7-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Loule - tvrdý
10.03.20
1. kolo
vs. Carlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal M15 Faro - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Francisco Cabral/Luis Faria0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
19.02.20
1. kolo
vs. Lasse Muscheites/Stefan Seifert2-6, 3-6 prehradetail zápasu
France M15 Grenoble - tvrdý I.
12.02.20
štvrťfinále
vs. Lucas Poullain/Clement Tabur7-61, 2-6, 6-10 prehradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Simon Reveniau/Arthur Reymond4-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
France M15 Villers - tvrdý I.
11.11.19
finále
vs. Sebastien Boltz/Arthur Bouquier4-6, 6-4, 13-11 výhradetail zápasu
11.11.19
1. kolo
vs. Quentin Robert (1994)/Hugo Schott6-4, 6-75, 10-6 výhradetail zápasu
11.11.19
štvrťfinále
vs. Adan Freire Da Silva/Nathan Freire Da Silva6-4, 6-2 výhradetail zápasu
11.11.19
semifinále
vs. Luca Gelhardt/Niklas Schell6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
28.10.19
1. kolo
vs. Lasse Muscheites/Stefan Seifert5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
07.10.19
štvrťfinále
vs. Daniel Altmaier/Jan Choinski6-2, 5-7, 7-10 prehradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Amadatus Admiraal/Bernardo Pereira Oliveira6-2, 7-61 výhradetail zápasu
Norway M15 Oslo - tvrdý I.
04.03.19
semifinále
vs. Mateusz Kowalczyk/Piotr Matuszewski6-4, 6-1 výhradetail zápasu

Tuna Altuna/Konstantin Kravchuk - posledné zápasy

Russia M15 St. - tvrdý I.
13.04.21
1. kolo
vs. Naoki Tajima/Alexey Zakharov5-7, 6-3, 4-10 prehradetail zápasu
Russia M15 St. - tvrdý I.
07.04.21
1. kolo
vs. Jakub Paul/Yannik Steinegger6-3, 3-6, 6-10 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - tráva
26.06.18
1. kolo
vs. Andres Molteni/Hans Podlipnik-Castillo4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Bulgaria Sofia - tvrdý I.
04.02.16
štvrťfinále
vs. Philipp Oswald/Adil Shamasdin3-6, 7-66, 8-10 prehradetail zápasu
03.02.16
1. kolo
vs. Sergey Betov/Mikhail Elgin7-5, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
<