Uzbekist
04.12.97, 26 rokov
04.12.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Sanetulla Kutybaev vs. Ivan Liutarevich - Vzájomné zápasy
nenájdený žiaden zápas |
Sanetulla Kutybaev form & Ivan Liutarevich form
Sanetulla Kutybaev - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Nikita Kashirin | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Adil Karakayev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Timur Sottimov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pjontek | 0-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Gleb Blekher | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Mikhail Yehayan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Viacheslav Yulik | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. David Bogatin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Khassanov | Roman Khassanov - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Ivan Liutarevich - posledné zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Thorben Sannen | 6-1, 3-0, Thorben Sannen - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 2-6, - Ivan Liutarevich - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Michal Mikula | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Vilnus Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Victor Barrere | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Yannick Mertens | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
11.08.22 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.22 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-72, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |