ZÁPAS
23.08.19 | štvrťfinále | Ivan Liutarevich | Ondrej Krstev | 6-3, 6-3 | M15 Minsk | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ivan Liutarevich | Ondrej Krstev | |
1. podanie % | 39/54 (72%) | 50/70 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/39 (77%) | 31/50 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/15 (47%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 34/70 (49%) | 17/54 (31%) |
Vyhrané body celkom | 71/124 (57%) | 53/124 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 7 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ivan Liutarevich | 0-0 | |
0-0, 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
0-1 | Ondrej Krstev | |
0-0 | ||
Ivan Liutarevich | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ondrej Krstev | |
0-0 | ||
Ivan Liutarevich | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
3-2 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Ivan Liutarevich | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Ondrej Krstev | |
Ivan Liutarevich | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15 | ||
Ivan Liutarevich | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Ondrej Krstev | |
Ivan Liutarevich | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Ondrej Krstev | |
0-0 | ||
Ivan Liutarevich | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-2 | Ondrej Krstev | |
0-0 | ||
Ivan Liutarevich | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ivan Liutarevich vs. Ondrej Krstev - Vzájomné zápasy
23.08.19 | štvrťfinále | Ivan Liutarevich | Ondrej Krstev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Minsk | tvrdý |
Ivan Liutarevich form & Ondrej Krstev form
Ivan Liutarevich - posledné zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Thorben Sannen | 6-1, 3-0, Thorben Sannen - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 2-6, - Ivan Liutarevich - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Michal Mikula | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Vilnus Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Victor Barrere | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Yannick Mertens | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
11.08.22 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.22 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-72, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Ondrej Krstev - posledné zápasy
M15 Litija - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - skreč | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |