Rusko
07.06.00, 23 rokov
14 938 $
07.06.00, 23 rokov
14 938 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
27.04.98, 25 rokov
27.04.98, 25 rokov
Ivan Denisov vs. Edward Hubner - Vzájomné zápasy
15.12.19 | 1. kolo kval. | Ivan Denisov | Edward Hubner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Ivan Denisov form & Edward Hubner form
Ivan Denisov - posledné zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aditya Vishal Balsekar | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Takeru Yuzuki | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ku Keon Kang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Iliyas Maratuly | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Stolarik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. George Tsivadze | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Tomi Van Den Ham | 3-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ke Hau Hung | 5-7, 0-2, - Ivan Denisov - skreč | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 1-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-2, 7-65 | detail zápasu |
Edward Hubner - posledné zápasy
M15 Warmbad - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Lucas Krainer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Maximilian Homberg | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-71, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 1-4, - Edward Hubner - skreč | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Michel Vernier | 7-5, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-75, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Nad | 6-4, 6-75, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.21 2. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Nicolae Frunza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 6-1 | detail zápasu |