Rusko
08.06.01, 22 rokov
08.06.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
25.07.05, 18 rokov
25.07.05, 18 rokov
Igor Trunov vs. Onder Balci - Vzájomné zápasy
15.12.20 | 1. kolo kval. | Igor Trunov | Onder Balci | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Igor Trunov form & Onder Balci form
Igor Trunov - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-66, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-4, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 1. kolo kval. | vs. Niccolo Dessi | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-74, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Giulio Colacioppo | 2-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 3-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Denys Klok | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Kaua Lorenzo Santos Gava | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 1-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. David Khurodze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Daniil Ostapenkov | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Hassan Baroudi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Onder Balci - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Hasan Ibrahim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Yassine El Kansouli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Basaran Simsek | 6-1, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Bart Stevens | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Cheong-Eui Kim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Birtan Duran | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Marc Othman Ktiri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Kemal Arda Karakas | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Calin Manda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 3-6, 1-6 | detail zápasu |