ZÁPAS
26.10.22 | 1. kolo | Ignacio Monzon | Justin Roberts | 6-2, 6-2 | M15 Santa | antuka |
ŠTATISTIKY
Ignacio Monzon | Justin Roberts | |
1. podanie % | 29/39 (74%) | 33/52 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/29 (83%) | 21/33 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/10 (80%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané body z returnu | 26/52 (50%) | 7/39 (18%) |
Vyhrané body celkom | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ignacio Monzon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Justin Roberts | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ignacio Monzon | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Justin Roberts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ignacio Monzon | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Justin Roberts | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ignacio Monzon vs. Justin Roberts - Vzájomné zápasy
22.11.23 | 1. kolo | Ignacio Monzon | Justin Roberts | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Santa | antuka |
21.07.23 | štvrťfinále | Ignacio Monzon | Justin Roberts | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Rochester | antuka |
26.10.22 | 1. kolo | Ignacio Monzon | Justin Roberts | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Santa | antuka |
Ignacio Monzon form & Justin Roberts form
Ignacio Monzon - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Justin Roberts - posledné zápasy
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vishwa Aduru | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Aman Sharma | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Andres Andrade | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-75, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Noah Thurner | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Philip Sekulic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Yannik Rahman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Laval - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Axel Nefve | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 4-6, 2-6 | detail zápasu |