ZÁPAS
07.06.22 | 2. kolo kval. | Ighor Halmenschlager Reis | Michalis Sakellaridis | 7-64, 0-6, 10-7 | M25 Skopje | antuka |
ŠTATISTIKY
Ighor Halmenschlager Reis | Michalis Sakellaridis | |
1. podanie % | 40/72 (56%) | 74/87 (85%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/40 (53%) | 38/74 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/32 (38%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 6/8 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 44/87 (51%) | 39/72 (54%) |
Vyhrané body celkom | 77/159 (48%) | 82/159 (52%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ighor Halmenschlager Reis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ighor Halmenschlager Reis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ighor Halmenschlager Reis | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ighor Halmenschlager Reis | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ighor Halmenschlager Reis | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ighor Halmenschlager Reis | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
0-1 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ighor Halmenschlager Reis | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ighor Halmenschlager Reis | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-5 | Michalis Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
0-6 |
3 | ||
Ighor Halmenschlager Reis | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 7-5, 7-6, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
Brazília
16.07.97, 26 rokov
16.07.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Grécko
15.01.01, 23 rokov
11 951 $
15.01.01, 23 rokov
11 951 $
Ighor Halmenschlager Reis vs. Michalis Sakellaridis - Vzájomné zápasy
07.06.22 | 2. kolo kval. | Ighor Halmenschlager Reis | Michalis Sakellaridis | 7-64, 0-6, 10-7 | detail zápasu | M25 Skopje | antuka |
Ighor Halmenschlager Reis form & Michalis Sakellaridis form
Ighor Halmenschlager Reis - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Kostka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Dev Javia | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mukil Ramanan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 2-6, 0-1, - Ighor Halmenschlager Reis - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Toufik Sahtali | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Marco Franzini | 3-1, Marco Franzini - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Luc Koenig | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Monaco | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Beren Tan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Miles Groom | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Sung Ha Yeon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-78, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Zhengyu Sun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Edward Pudney | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Tom Evans | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Udhbhav Nersu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Tiago Silva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Correa | 3-6, 6-0, 10-3 | detail zápasu |
Michalis Sakellaridis - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu |