ZÁPAS
23.11.21 | kvalifik. | Iacopo Sada | John Sperle | 6-3, 7-63 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Iacopo Sada | John Sperle | |
1. podanie % | 53/75 (71%) | 36/62 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/53 (58%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/22 (50%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/62 (52%) | 33/75 (44%) |
Vyhrané body celkom | 74/137 (54%) | 63/137 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Iacopo Sada | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | John Sperle | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iacopo Sada | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | John Sperle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Iacopo Sada | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | John Sperle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Iacopo Sada | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | John Sperle | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Iacopo Sada | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | John Sperle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Iacopo Sada | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | John Sperle | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Iacopo Sada | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | John Sperle | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Iacopo Sada | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | John Sperle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Iacopo Sada | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | John Sperle | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iacopo Sada | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | John Sperle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Iacopo Sada | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | John Sperle | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
Taliansko
02.10.97, 26 rokov
02.10.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Iacopo Sada vs. John Sperle - Vzájomné zápasy
23.11.21 | kvalifik. | Iacopo Sada | John Sperle | 6-3, 7-63 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Iacopo Sada form & John Sperle form
Iacopo Sada - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Filiberto Fumagalli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 7-64, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Augusto Virgili | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Attila Boros | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Nika Bidzinashvili | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Mohamed Safwat | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Freddie Ridout | 6-2, 5-1, Freddie Ridout - skreč | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Gian Matias Di Natale | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Sciahbasi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Alessandro Battiston | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Masiero | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Melih Anavatan | 1-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Artem Tiutiunov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.22 kvalifik. | vs. Irakli Tsurtsumia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Luka Veselic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 0-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu |
John Sperle - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Justin Engel | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 7-5, 4-1, Alan Bojarski - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Marc Ros Mesas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 0-1, - John Sperle - skreč | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Seungmin Park | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Alberto Bronzetti | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-0, 6-0 | detail zápasu |