ZÁPAS
19.10.14 | 2. kolo kval. | Hugo Dellien | Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-2, 6-0 | Cordoba Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Hugo Dellien | Gabriel Alejandro Hidalgo | |
1. podanie % | 25/34 (74%) | 40/57 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/25 (84%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/9 (89%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/57 (54%) | 5/34 (15%) |
Vyhrané body celkom | 60/91 (66%) | 31/91 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Hugo Dellien vs. Gabriel Alejandro Hidalgo - Vzájomné zápasy
04.10.17 | 2. kolo | Hugo Dellien | Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-65, 6-4 | detail zápasu | Bolivia F3 | antuka |
03.11.14 | 1. kolo | Hugo Dellien | Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Brazil F12 | antuka |
27.10.14 | 1. kolo | Hugo Dellien | Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Brazil F11 | antuka |
19.10.14 | 2. kolo kval. | Hugo Dellien | Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Cordoba Challenger | antuka |
11.11.13 | 1. kolo | Hugo Dellien | Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Guayaquil Challenger | antuka |
06.05.13 | 2. kolo | Gabriel Alejandro Hidalgo | Hugo Dellien | 7-65, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Argentina F5 | antuka |
22.04.13 | finále | Hugo Dellien | Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka |
30.04.12 | 1. kolo | Gabriel Alejandro Hidalgo | Hugo Dellien | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Argentina F9 | antuka |
04.10.10 | 1. kolo | Gabriel Alejandro Hidalgo | Hugo Dellien | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Bolivia F4 | antuka |
Hugo Dellien form & Gabriel Alejandro Hidalgo form
Hugo Dellien - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Cameron Norrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
09.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 štvrťfinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-71, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guido Andreozzi | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 finále | vs. Oliver Crawford | 7-66, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, - Hugo Dellien - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 6-4, 7-65 | detail zápasu |
Gabriel Alejandro Hidalgo - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-74, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ramiro Amarilla | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 7-66, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Vitor Leal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
24.02.23 štvrťfinále | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Matias Zukas | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 štvrťfinále | vs. Tomas Farjat | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
12.11.22 semifinále | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.22 štvrťfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-76, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Salta - antuka | ||||
04.11.22 štvrťfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. German Arnaldo Correa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aprilia - antuka | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 5-7, 3-6 | detail zápasu |