INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Hazem Naow vs. Tomas Lanik - Vzájomné zápasy
19.04.23 | 1. kolo | Hazem Naow | Tomas Lanik | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
10.10.21 | 1. kolo kval. | Hazem Naow | Tomas Lanik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Sozopol | tvrdý |
Hazem Naow form & Tomas Lanik form
Hazem Naow - posledné zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Mae Malige | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Dario Huber | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Gregoire Barrere | 5-7, 1-2, - Hazem Naow - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Eliakim Coulibaly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 7-62, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Lucas Poullain | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Quentin Halys | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Adrien Gobat | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Oscar Otte | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Billy Harris | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Franco Agamenone | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Tom Gentzsch | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Millen Hurrion | 6-4, 4-3, Millen Hurrion - skreč | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Oleg Prihodko | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Alessandro Cortegiani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Tomas Lanik - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. John Sperle | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mats Moraing | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Sander Jong | 1-6, 0-1, - Tomas Lanik - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Marek Nano | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Petr Nesterov | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Niklas Schell | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Jack Loge | 7-69, 7-63 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Roman Postolka | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 7-63, 6-1 | detail zápasu |