ZÁPAS
18.06.19 | 1. kolo | Guy Orly Iradukunda | Dhruv Sunish | 6-4, 6-4 | M15 Harare | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Guy Orly Iradukunda | Dhruv Sunish | |
1. podanie % | 37/69 (54%) | 36/76 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/37 (76%) | 24/36 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/32 (41%) | 16/40 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/76 (47%) | 28/69 (41%) |
Vyhrané body celkom | 77/145 (53%) | 68/145 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 0 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Guy Orly Iradukunda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dhruv Sunish | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Guy Orly Iradukunda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dhruv Sunish | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Orly Iradukunda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Dhruv Sunish | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Orly Iradukunda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Dhruv Sunish | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guy Orly Iradukunda | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Dhruv Sunish | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Guy Orly Iradukunda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dhruv Sunish | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guy Orly Iradukunda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Dhruv Sunish | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Dhruv Sunish | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Dhruv Sunish | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Guy Orly Iradukunda | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Dhruv Sunish | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
19.11.99, 24 rokov
13 162 $
19.11.99, 24 rokov
13 162 $
Guy Orly Iradukunda vs. Dhruv Sunish - Vzájomné zápasy
18.06.19 | 1. kolo | Guy Orly Iradukunda | Dhruv Sunish | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Harare | tvrdý |
16.05.19 | 2. kolo | Guy Orly Iradukunda | Dhruv Sunish | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Kampala | antuka |
Guy Orly Iradukunda form & Dhruv Sunish form
Guy Orly Iradukunda - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 1-6, 0-4, - Guy Orly Iradukunda - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alex Bulte | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Trey Hilderbrand | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Creed Skinner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Oliver Crawford | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-75, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
14.10.22 štvrťfinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Sven Corbinais | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Raghav Jaisinghani | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Khololwam Montsi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Colin Markes | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.07.22 štvrťfinále | vs. Abedallah Shelbayh | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.22 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Dhruv Sunish - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-0, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Carson Gates | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Nathan Chavez | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Christian Lakoseljac | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
30.03.21 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Paras Dahiya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.01.21 kvalifik. | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Marco Miceli | 7-64, 0-6, 12-14 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Taisei Ichikawa | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Rawi Yosef | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.21 kvalifik. | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.21 2. kolo kval. | vs. Adam Ibrahim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kolkata - antuka | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 7-64, 6-711, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Davud Amirov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Carles Hernandez | 7-63, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Wilson Oswalele Igbinovia | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. William Bushamuka | 4-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Joshua Luck | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |