ZÁPAS
11.02.20 | 1. kolo kval. | Gustaf Strom | Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Švédsko
22.09.01, 22 rokov
22.09.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Gustaf Strom vs. Stefanos Sakellaridis - Vzájomné zápasy
11.02.20 | 1. kolo kval. | Gustaf Strom | Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Gustaf Strom form & Stefanos Sakellaridis form
Gustaf Strom - posledné zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-2, Paulo Knippling - skreč | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Frank | 1-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-5, - Gustaf Strom - skreč | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Maj Tomac | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Goran Tufekcic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Kazuki Shimizu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Stefanos Sakellaridis - posledné zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Duckhee Lee | 6-75, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Leo Vithoontien | 6-2, 6-77, 7-63 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-72, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Jie Cui | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Maik Steiner | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Matic Kriznik | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Maik Steiner | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Jie Cui | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Matija Pecotic | 7-5, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 štvrťfinále | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Samir Banerjee | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu |