ZÁPAS
24.06.19 | 1. kolo kval. | Guillermo Garcia-Lopez | Saketh-Sai Myneni | 6-4, 4-6, 7-5 | London | tráva |
ŠTATISTIKY
Guillermo Garcia-Lopez | Saketh-Sai Myneni | |
1. podanie % | 63/99 (64%) | 86/131 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 48/63 (76%) | 55/86 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/36 (44%) | 21/45 (47%) |
Vyhrané break-bally | 3/13 (23%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 55/131 (42%) | 35/99 (35%) |
Vyhrané body celkom | 119/230 (52%) | 111/230 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 8 | 15 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Saketh-Sai Myneni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Guillermo Garcia-Lopez vs. Saketh-Sai Myneni - Vzájomné zápasy
24.06.19 | 1. kolo kval. | Guillermo Garcia-Lopez | Saketh-Sai Myneni | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | London | tráva |
Guillermo Garcia-Lopez form & Saketh-Sai Myneni form
Guillermo Garcia-Lopez - posledné zápasy
Milan Challenger - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
14.10.20 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
02.08.20 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Dustin Brown | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.20 3. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.20 2. kolo | vs. Tobias Kamke | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.20 1. kolo kval. | vs. Tallon Griekspoor | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
20.11.19 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.19 3. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
23.10.19 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | - | detail zápasu | |
12.09.19 3. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 1-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. John Isner | 3-6, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Saketh-Sai Myneni - posledné zápasy
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Duarte Vale | 3-6, 0-0, - Saketh-Sai Myneni - skreč | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Jc Aragone | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
04.04.22 kvalifik. | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-71 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Oscar Moraing | 7-64, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Filip Bergevi | - Saketh-Sai Myneni - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
07.03.21 finále | vs. Zane Khan | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.21 semifinále | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.21 štvrťfinále | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
04.03.21 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.21 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bengalaru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.20 3. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.20 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
01.02.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Tatsuma Ito | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.19 3. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.19 2. kolo | vs. Yasunori Hashikawa | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 7-64, 5-7, 6-74 | detail zápasu |