ZÁPAS
11.10.20 | kvalifik. | Guilherme Clezar | Orlando Luz | 6-4, 6-3 | Lisbon Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Guilherme Clezar | Orlando Luz | |
1. podanie % | 51/64 (80%) | 47/86 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/51 (67%) | 32/47 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/13 (62%) | 16/39 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané body z returnu | 38/86 (44%) | 22/64 (34%) |
Vyhrané body celkom | 80/150 (53%) | 70/150 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
5-3 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Guilherme Clezar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guilherme Clezar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Guilherme Clezar | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guilherme Clezar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Guilherme Clezar | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Guilherme Clezar vs. Orlando Luz - Vzájomné zápasy
11.10.20 | kvalifik. | Guilherme Clezar | Orlando Luz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Lisbon Challenger | antuka |
Guilherme Clezar form & Orlando Luz form
Guilherme Clezar - posledné zápasy
M25+H Lajeado - antuka | ||||
25.11.22 štvrťfinále | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Enrique Bogo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.02.21 2. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
20.02.21 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
15.02.21 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cary Challenger - tvrdý | ||||
10.11.20 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 2-3, - Guilherme Clezar - skreč | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
16.10.20 štvrťfinále | vs. Federico Gaio | 7-5, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.10.20 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
13.10.20 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.20 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Joao Monteiro | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.20 1. kolo kval. | vs. Brandon Nakashima | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
27.09.20 kvalifik. | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
24.09.20 štvrťfinále | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.20 2. kolo | vs. Federico Coria | 7-66, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-68, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.20 štvrťfinále | vs. Igor Sijsling | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.20 2. kolo | vs. Valentin Royer | 6-77, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
05.03.20 3. kolo | vs. Kevin King | 6-74, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.20 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-1, 6-75, 7-65 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.20 3. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Orlando Luz - posledné zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Royer | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu |