India
26.10.01, 22 rokov
26.10.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
26.12.01, 22 rokov
26.12.01, 22 rokov
Gourav Gulia vs. Amaan Siddiqui - Vzájomné zápasy
01.05.22 | 1. kolo kval. | Gourav Gulia | Amaan Siddiqui | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Gourav Gulia form & Amaan Siddiqui form
Gourav Gulia - posledné zápasy
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Abhishek Bastola | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Renaldi Aqila Arifadli Salim | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Luke Sorensen | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Callaghan | 4-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Aayush P Bhat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chennai - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mysuru - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Suraj R Prabodh | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Oges Theyjo Jaya Prakash | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Calum Fairey | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Mark Wallner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 kvalifik. | vs. Alexander Zgirovsky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Raul Mireles Jimenez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Dhananjay Singh | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Luca Giacomini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Mahdi Samet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bhilai - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Anurag Agarwal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Indore - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 7-62, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Sanisth Juneja | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Credit Chaiyarin | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Hungthuan Ngo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
26.09.22 kvalifik. | vs. Dac Tien Nguyen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Jacinto Barrientos | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Amaan Siddiqui - posledné zápasy
M25 Reus - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 4-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Dhruva Mulye | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Milan Markovits | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 7-66, 5-7, 0-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 3-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Herrero | 5-7, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Nacho Serra Sanchez | 6-71, 0-3, - Amaan Siddiqui - skreč | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 4-6, 7-62, Pablo Martinez Gomez - skreč | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Palacios Plaza | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Kyle Kang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Carles Rojas | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 5-7, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Karthik Anand | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu |