Gonzalo Lama vs. Felipe Derdoy 08.04.2021

Gonzalo Lama vs. Felipe Derdoy 08.04.2021 - M15 Cordoba - porovnanie

ZÁPAS

08.04.212. koloGonzalo Lama Felipe Derdoy 6-2, 6-0 Argentina M15 Cordoba antuka

ŠTATISTIKY

Gonzalo LamaFelipe Derdoy
1. podanie %21/38 (55%)24/43 (56%)
Vyhrané body z 1.podania16/21 (76%)13/24 (54%)
Vyhrané body z 2.podania13/17 (76%)4/19 (21%)
Vyhrané body z returnu26/43 (60%)9/38 (24%)
Vyhrané body celkom55/81 (68%)26/81 (32%)
Dvojchyby06
Esá52

ŠTATISTIKY

1
0-0Felipe Derdoy Felipe Derdoy podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Gonzalo Lama Gonzalo Lama podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-0Felipe Derdoy Felipe Derdoy podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Gonzalo Lama Gonzalo Lama podáva2-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40
3-1Felipe Derdoy Felipe Derdoy podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Gonzalo Lama Gonzalo Lama podáva4-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
5-1Felipe Derdoy Felipe Derdoy podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A
Gonzalo Lama Gonzalo Lama podáva5-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
6-2
2
0-0Felipe Derdoy Felipe Derdoy podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Gonzalo Lama Gonzalo Lama podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
2-0Felipe Derdoy Felipe Derdoy podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP]
Gonzalo Lama Gonzalo Lama podáva3-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
4-0Felipe Derdoy Felipe Derdoy podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Gonzalo Lama Gonzalo Lama podáva5-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
6-0

Gonzalo Lama
Chile
27.04.93, 28 rokov




536
62
173 625 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
09.02.97, 24 rokov







Felipe Derdoy
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Gonzalo Lama vs. Felipe Derdoy - Vzájomné zápasy

08.04.212. koloGonzalo LamaFelipe Derdoy6-2, 6-0 detail zápasuArgentina M15 Cordoba antuka

Gonzalo Lama - posledné zápasy

Argentina M15 Cordoba - antuka
11.04.21
semifinále
vs. Matheus Pucinelle De Almeida7-5, 7-63 výhradetail zápasu
11.04.21
finále
vs. Facundo Juarez6-3, 6-2 výhradetail zápasu
10.04.21
štvrťfinále
vs. Mariano Kestelboim6-4, 6-4 výhradetail zápasu
08.04.21
2. kolo
vs. Felipe Derdoy6-2, 6-0 výhradetail zápasu
07.04.21
1. kolo
vs. Thiago Cigarran6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Argentina M15 Villa - antuka
02.04.21
štvrťfinále
vs. Santiago Fa Rodriguez Taverna3-6, 5-7 prehradetail zápasu
01.04.21
2. kolo
vs. Juan Bautista Torres3-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
31.03.21
1. kolo
vs. Martin Cuevas6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Chile Santiago Challenger - antuka
19.03.21
štvrťfinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera6-74, 6-75 prehradetail zápasu
17.03.21
2. kolo
vs. Roberto Carballes Baena2-6, 7-65, 7-68 výhradetail zápasu
15.03.21
1. kolo
vs. Tomas Martin Etcheverry6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Chile Santiago - antuka
09.03.21
1. kolo
vs. Juan Manuel Cerundolo5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Chile Concepcion Challenger - antuka
16.02.21
1. kolo
vs. Sebastian Baez4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
31.01.21
finále
vs. Nicolas Moreno De Alboran6-0, 6-0 výhradetail zápasu
30.01.21
semifinále
vs. Lenny Hampel6-1, 7-64 výhradetail zápasu
29.01.21
štvrťfinále
vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen6-4, 7-5 výhradetail zápasu
28.01.21
2. kolo
vs. Aristotelis Thanos6-1, 6-4 výhradetail zápasu
27.01.21
1. kolo
vs. Bogdan Bobrov6-2, 6-2 výhradetail zápasu
26.01.21
kvalifik.
vs. Daisuke Sumizawa6-3, 6-1 výhradetail zápasu
25.01.21
2. kolo kval.
vs. Mohamad Elgarhy6-0, 6-1 výhradetail zápasu
24.01.21
1. kolo kval.
vs. Alexander Grekul6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
20.01.21
1. kolo
vs. Miljan Zekic4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
14.01.21
2. kolo
vs. Johan Nikles2-6, 3-6 prehradetail zápasu
13.01.21
1. kolo
vs. Charles Tzicas6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
09.12.20
1. kolo
vs. Jurgen Briand6-78, 0-6 prehradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
02.12.20
1. kolo
vs. Felix Corwin6-73, 3-6 prehradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
23.11.20
1. kolo
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera6-72, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
22.11.20
kvalifik.
vs. Bastian Malla6-3, 6-4 výhradetail zápasu
21.11.20
1. kolo kval.
vs. Christopher Li6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Ecuador Guayaquil Challenger - antuka
15.11.20
kvalifik.
vs. Hernan Casanova6-4, 5-7, 6-74 prehradetail zápasu

Felipe Derdoy - posledné zápasy

Argentina M15 Cordoba - antuka
08.04.21
2. kolo
vs. Gonzalo Lama2-6, 0-6 prehradetail zápasu
07.04.21
1. kolo
vs. Tomas Venturi6-0, 6-0 výhradetail zápasu
06.04.21
2. kolo kval.
vs. Lucas Cotler6-2, 6-1 výhradetail zápasu
06.04.21
kvalifik.
vs. Santiago Pedro Franchini6-2, 6-3 výhradetail zápasu
05.04.21
1. kolo kval.
vs. Santiago Boero6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Argentina M15 Villa - antuka
30.03.21
kvalifik.
vs. Alejo Vilaro2-6, 6-74 prehradetail zápasu
29.03.21
2. kolo kval.
vs. Juan Maria Gomez Corrales6-4, 6-3 výhradetail zápasu
29.03.21
1. kolo kval.
vs. Matias Riva6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Argentina M25 Hurlingham - antuka
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Alejo Vilaro7-5, 3-6, 4-10 prehradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
26.02.20
1. kolo
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo2-6, 2-6 prehradetail zápasu
25.02.20
2. kolo kval.
vs. Juan Martin Fumeaux6-0, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Esteban Bruna7-68, 1-6, 11-9 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Alejandro Mendoza6-2, 7-66 výhradetail zápasu
Argentina M15 Junin - antuka
23.10.19
1. kolo
vs. Genaro Alberto Olivieri3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Chile M15 Santiago - antuka
02.10.19
kvalifik.
vs. Gaston Erhardt6-3, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Juan Bautista Torres0-6, 5-7 prehradetail zápasu
30.09.19
1. kolo kval.
vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola7-64, 6-3 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Michel Vernier1-6, 1-6 prehradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Mariano Navone0-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Matias Riva4-6, 6-3, 10-2 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Manuel Barros6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Belgium M15 Koksijde - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Simon Beaupain3-6, 6-73 prehradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Alec Adamson7-5, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Goran Duquesne6-4, 6-1 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Marc Guardeno6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Bogdan Ionut Apostol2-6, 1-6 prehradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Vladimir Filip2-6, 6-3, 10-2 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Obrad Markovski6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Romania M15 Chitila - antuka
30.07.19
kvalifik.
vs. Bogdan Borza3-6, 3-6 prehradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Matias Riva6-0, 6-3 výhradetail zápasu
<